Nr licencji agencji zatrudnienia: 10244

Dla Pracodawcow Doradztwo HR Kadry i Place Rekrutacje

 

Szanowni Państwo,Dla-Pracodawcow

Aktualna sytuacja gospodarcza wymusza na większości pracodawców redukcję kosztów działalności, których istotnym elementem są koszty pracownicze. W dobie kryzysu, coraz więcej firm dostrzega konieczność reorganizacji struktur kadrowych, a co za tym idzie przeniesienia zadań i odpowiedzialności komórek kadr i płac na wyspecjalizowane w tym zakresie firmy outsourcingowe.

AW&T Consulting specjalizując się w outsourcingu personalnym oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania z zakresu obsługi kadrowo-płacowej pracowników oraz doradztwa personalnego obejmującego m.in. rekrutację i selekcję pracowników, opisy stanowisk pracy, wartościowanie stanowisk pracy, oceny pracownicze, szkolenia pracowników, procedury adaptacji pracowników oraz przeprowadzanie audytów personalnych.

Nasz zespół składa się z ekspertów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz kadr i płac z długoletnią praktyką w firmach produkcyjnych, usługowych, zagranicznych korporacjach oraz w sektorze ochrony zdrowia.
Kadrę uzupełniają współpracujący z nami prawnicy, psychologowie oraz specjaliści ds. BHP, którzy na co dzień mają styczność z problemami z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Jesteśmy ukierunkowani na długofalową współpracę, w ramach której przejmujemy od Państwa całość lub część obowiązków tradycyjnie realizowanych przez personel danej organizacji. Wykonując niniejsze usługi jesteśmy zorientowani przede wszystkim na potrzeby Klienta, który ograniczając koszty zatrudnienia pracowników komórek kadr i płac dąży do poprawy swej sytuacji ekonomicznej.

Posiadając gruntowną wiedzę z zakresu przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, pdof oraz umiejętność właściwej ich interpretacji, przejmujemy pełną odpowiedzialność za wykonywane przez nas usługi, gwarantując naszym Klientom 100% bezpieczeństwo.

AW&T Consulting

Doradztwo Personalne i Pośrednictwo Pracy
Anna Węclewicz

ul. Wał Miedzeszyński 414/23
03-994 Warszawa

email: kontakt@AWTConsulting.pl
tel. 604-838-618
Fax 22 644-28-10

Projektowanie stron internetowych: Sitte.pl Lublin